mar 14, 2020

Predstavujeme trénerov akadémie ŠKF Sereď

 

 

Meno: Tomáš Kavoň

 

Bydlisko: Šintava

 

Vek: 20 rokov

 

Kategória: U11

 

Licencia: v súčastnosti absolvent UEFA C

 

Prax: Ako hráč som začínal v FK Šintava neskôr som hrával v kluboch FC Slovan Galanta, ŠKF Sereď a skoro 3 roky som strávil v klube SDM Domino kde som sa 2 roky venoval aj trénovaniu prípraviek rôznych kategórií. Momentálne som aktívnym hráčom v mužstve FC Slovan Galanta.

 

Ciele v kategórii:
Naším cieľom v tejto kategórii je zaujať chlapcov aby sa tešili na každý jeden tréning a neustále sa zlepšovali ale v neposlednom rade aj výchova a vedenie k určitým pravidlám. Nemáme žiadne ciele ohľadom výsledkov alebo postavenia v tabuľke najdôležitejší je výkonnostný a osobný rast každého hráča.

 

Prečo Sereď?
Je to jednoduché. Sú tu výborné tréningové podmienky. Je to perspektívny klub ktorý poznám dlhodobo a vedenie sa tu chce venovať mládeži. No a keď prišla ponuka trénovať tu a robiť to čo ma baví nemal som nad čím rozmýšľať.

 

Osobný cieľ:
Môj osobný cieľ je stať sa profesionál či už to bude v pozícii hráča alebo trénera to ukáže čas.

 

 

 

 

Meno a priezvisko: Peter Bohunický

Bydlisko: Sereď

Vek: 53


Kategória: U17


Licencia: UEFA Grassroots C

 

 

Prax:

hráčska: mládež ŠKF Sereď, OŠK Šúrovce, muži OŠK Šúrovce, TJ Zelenice

trénerská: OŠK Šúrovce U15, ŠKF Sereď U10-U17(postup s U15 do 2.ligy)

 

Ciele v kategórii: Nech hra má kvalitatívnu úroveň, naučiť hráčov spôsob hry, aby vedeli čo majú na ihrisku robiť a futbal nebol živelný. Zlepšovanie sa hráčov vo všetkých stránkach, či už hernej, kondičnej, fyzickej ale aj mentálnej, aby neskôr boli prínosom pre starší dorast U19.

 

Prečo ste sa rozhodli pre ŠKF Sereď: Keďže ŠKF je môj materský klub, v ktorom som vyrastal, prežil takmer celé mládežnícke obdobie, vytvorené dobré podmienky pre rozvoj mládeže ma priviedli k rozhodnutiu pokračovať v klube aj v trénerskej činnosti.

 

Osobný cieľ do budúcnosti: Viesť hráčov k napredovaniu po spoločenskej aj futbalovej stránke, byť pre nich ľudským vzorom, autoritou. Naďalej sa snažiť o neustále sebazdokonaľovanie a sebavzdelávanie v trénerskej odbornosti.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.