feb 05, 2020

Do Serede prichádza útočník Senad Jarovič

 

 

Manažment ŠKF iClinic Sereď sfinalizoval jeden z prvých zimných transferov – útočník Senad Jarovič, na jeseň hosťujúci vo ViOn- e Zlaté Moravce, sa s klubom dohodol na hráčskom kontrakte platnom do 30.6. 2021.

 

 

V nemeckom Langenfelde narodený Bosniak Senad Jarovič (nar.20.1.1998) robil prvé kariérne kroky  v mládežníckych tímoch Tuspo Richrath a SG Unterrath. V rokoch 2013 – 2015 pôsobil vo Fortune Dusseldorf. Prvý profesionálny kontakt s futbalom mal v slovinskom NK Domžale, za ktorý debutoval 28. februára 2016.

 

Neskôr, na jar 2018, zamieril na Slovensko, kde v drese FC Spartak Trnava odohral 2 ligové zápasy. V januári 2019 podpísal prestupové lístky a zamieril do dánskeho klubu SønderjyskE, za ktorý odohral 4 ligové zápasy, no prednedávnom tam prerušil hráčsky kontrakt. Uplynulú jeseň neodohral v Dánsku, ale hosťoval vo Fortuna lige, za ViOn Zlaté Moravce odohral 13 zápasov a pripísal si 4 góly.

 

Na margo podpísania kontraktu s ŠKF iClinic poznamenal: „Som rád, že mi klub prejavil dôveru, chcem pomôcť tímu a celému klubu. Súťaž poznám, túto sezónu mám s Fortuna ligou množstvo skúseností z dresu Zlatých Moraviec. Mužstvo ma privítalo veľmi dobre, chlapci i tréneri sú milí. Som presvedčený, že ak budeme tvrdo pracovať a hrať tímovo, môžeme na jar niečo dosiahnuť. Ja osobne som stále ešte mladý hráč, ktorý potrebuje hrávať a pomôcť tak tímu. Na Sereď sa teším a pamätám si ju z nášho vzájomného zápasu na jeseň, ktorý sa skončil remízou 0:0,“ hovoril.

 

Senadovi Jarovičovi, ktorého hernou doménou je hra hlavou a skvelá práca chrbtom k súperovej bránke, prajeme v drese ŠKF iClinic Sereď veľa úspechov!

 

Autor: Miroslav Čief

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.