feb 15, 2019

Miloš Lačný strávi jarnú časť v ŠKF iClinic Sereď

Miloš Lačný, známy útočník so slovenských ligových trávnikov, spojil svoje kariérne kroky s našim klubom. S vedením ŠKF iClinic Sereď sa dohodol na kontrakte, platiacom do konca aktuálnej sezóny Fortuna ligy. 

 

Rodák z Levoče Lačný sa na ligovej scéne objavil v tíme MFK Ružomberok, v ktorom pôsobil do roku 2010 a odohral v jeho drese 47 zápasov a zaznamenal 16 gólov. Liptovský Messi, ako znela jeho prezývka, sa neskôr sťahoval na pražskú Letnú, kde v českej Sparte v rokoch 2010 – 2012 odohral 15 duelov. Následne zaznamenal návrat do domoviny, kde si obliekal dres ŠK Slovan Bratislava.

 

30 – ročný útočník následne pôsobil v škótskom Dundee United a bieloruskom Nemane Grodno. Na jeseň 2013 sa opätovne upísal MFK Ružomberok, kde strelecky explodoval a vsietil 11 gólov. Nasledovali angažmány v kazašskom Kajrate Almaty a poľskom Slasku Vroclav. V rokoch 2015-2017 sa opäť vrátil na Liptov a v drese MFK zaznamenal 17 gólov. Jeho poslednými hráčskymi zastávkami boli MŠK Žilina  a gruzínske Torpedo Kutaisi, v ktorom skončil koncom minulého kalendárneho roka.

 

Veríme, že v našom drese nadviaže na svoje strelecké ťaženie na slovenských trávnikoch a dopomôže k jarným úspechom nášho klubu!

 
Autor: Miroslav Čief 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.