feb 06, 2019

Do útoku ŠKF iClinic Sereď prichádza Marek Kuzma

Vedenie ŠKF iClinic Sereď podpísalo kontrakt so vskutku zaujímavým hráčom – povolanie útočník si oblečie na dres Marek Kuzma. Dneškom 30- ročný útočník si zmluvu vybojoval výkonmi a prioritne gólmi v končiacej sa príprave nášho mužstva. Podpis s takto renomovaným útočníkom znamená dozaista prísun gólov v súperových sieťach, ktoré tak veľmi budeme v jarnej časti Fotuna ligy potrebovať.

 

Marek Kuzma si brúsil kariérne ostrohy v Dubnici, kde futbalovo vyrastal. V dubnickom drese absolvoval aj ligovú premiéru, v roku 2006 a možno poznamenať, že okamžite na seba upozornil – na Považí sa pracovalo s talentmi vždy dobre. Celkovo v jej drese odohral 83 zápasov a zaznamenal 8 gólov. Následne ho zamerala FK Dukla Banská Bystrica, ktorá transferovo hľadala nového Fila či Lietavu – na Štiavničkách mal slušnú bilanciu 13 zápasov a 5 strelených gólov. Jeho kariérne kroky smerovali následne do ŠK Slovan Bratislava, kde to mal v nabitej konkurencii v útoku ťažké. 

 

Neskôr sa gólovo presadzoval v Myjave – 28 zápasov, 6 gólov, Borčiciach, či Zlatých Moravciach – bilancia 13 zápasov a 3 góly. Marek posledne ryl kariérnu brázdu v bulharskom Černo More Odesa, v 63 zápasoch dosiahol bilanciu 10 gólov. Naposledy pôsobil v poľskom tíme Puszcza Niepolomice. Sme veľmi radi, že sa nám podaril podpis zmluvy s Marekom a veríme, že spoločne vyčaríme úsmev na tvárach všetkým fanúšikom nášho klubu!

 
Autor: Miroslav Čief 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.